Yaz Kampları İçin Isı Geçirmeyen Kamp Çadırı

isi-gecirmeyen-kamp-cadiri
Doğa tutkunlarının en büyük problemi sıcak çadırlar. Gecenin serinliğinde uyuduğunuz çadırdan sabah kan ter içinde uyanıyor, kendinizi bir an önce çadırdan dışarı mı atmak istiyorsunuz? İşte bu yaşadığımız problemlere karşı yaratıcı çözümler üretmeye çalışan bir proje Siesta4 derdinize derman olacak. Yaz kampları için ısı geçirmeyen kamp çadırı Seista4’ü yakından tanıyalım.

yaz-kamplari-icin-isi-gecirmeyen-kamp-cadiri
Yaz kampları için ısı geçirmeyen kamp çadırı Siesta4 kızılötesi ve ultraviyole ışığı yansıtan, özel olarak geliştirilmiş, su geçirmez, dayanıklı ve oldukça hafif 4 kişilik bir çadır olarak ön plana çıkıyor.

Muhteşem Havalandırma

isi-gecirmeyen-kamp-cadiri-siesta4
Siesta4, iki ultra sessiz, USB ile çalışan fana (yan havalandırma kanallarına) sahip dünyanın ilk çadırıdır. Fan, temiz havayı özel bir kumaş kanalıyla doğrudan çadırın içine çeker.

3 Mevsim Çadırdan Çok Daha Fazlası

isi-gecirmeyen-kamp-cadiri
Sıcaklığı eledik, peki ya yağmur, rüzgar ve soğuğa ne dersiniz? Siesta4 tüm bu hava koşullarına karşı tam koruma sağlar.

Rüzgar direncine göre alüminyum direkler, tam boy kutup manşonları, birden fazla bağlantı noktası size sınıfının en iyi performansını sunar.

Soğuk hava koşulları ve yoğuşma düşünülerek Siesta4’ün iç çadır tasarımı nefes alınabilen polyester kumaştan üretilmiştir.

Siesta Deneyimi

yaz-kamplari-icin-isi-gecirmeyen-kamp-cadiri-siesta4
Gözlerinizi açtığınızda parlak bir ışığa, güneşin çadırınıza çarptığı gibi bir ısı patlamasına uyanmayacaksınız. Siesta4’de uyanmak, bir çadırdan daha çok evde uyanmak gibi, alarmınız çalmadıkça ancak doğa seslerine uyanırsınız.

Çadır İçindeki Sıcaklık Nasıl?

yaz-kamp-cadiri-siesta4
Tablo, Siesta4’ün içindeki hava sıcaklığını normal x bir çadırla karşılaştırır.
Tablo 1 (bir) fan çalıştırılarak analiz edilmiştir.

Siesta4’ü Kickstarter‘da daha detaylı inceleyebilir, projeye destek olabilirsiniz.


Copyright © Eski Rota - Seyahat Rehberi.