Quechua Forclaz 30 Air Çanta İncelemesi

Quechua Forclaz 30
Birkaç hafta önce Quechua Forclaz 30 Air çanta almıştım. Şu ana kadar genelde yolculukta veya Fitness'a giderken kullandım. İlk dikkatimi çeken sırf desteğinin çok başarılı olması oldu. Çanta belinizin üst tarafından başlıyor ve bele baskı yapmıyor. En önemli nokta ise vücudu aşağıya doğru çekmiyor.

Çanta sırtınızdayken eğilip kolaylıkla ayakkabınızı bağlayabiliyorsunuz. Beliniz seviyesinde kilit mekanizması var. Çantanın kilit mekanizmasına uzandığı yerde bir adet fermuarlı ceplik bulunuyor. Ayrıca çantanın iç kısmında üstte ve çantanın dış kısmında üstte birer adet ceplik daha bulunuyor. 

Çantanın iç kısmı tek bölme burası belki iki bölme olabilirdi ama 30 lt’lik kapasitesinde biraz düşme olurdu. Kumaş materyali oldukça kaliteli ve zannedersem dışardan hava alma özelliğide var. Çünkü içerisine koyduğum kıyafetleri vs çıkardığımda ısınma vb bir durumla karşılaşmadım. 110 TL’ye alınabilecek çok güzel bir çanta, yaklaşık aynı hacimdeki pahalı markalara 4, 5 katı para vermeye kesinlikle değmez.


Copyright © Eski Rota - Seyahat Rehberi.