5 Aralık 2016 Pazartesi

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır?

ucuz ucak bileti
Merhaba eskirota ziyaretçileri, başlığımızdan da anlayacağınız gibi bugün ucuz uçak bileti nasıl alınır? anlatmak istedik. Öncelikle ucuz uçak bileti almak istiyorsanız seyahat tarihinizden en az 2-3 ay önce biletinizi almanızı tavsiye ediyoruz. Bilet konusunda firmaların kendi sitelerinden almaya özen gösterin, seyahatlerinizde esnek olun ve aktarmalı uçuşları deneyin. Fiyat konusunda ki etkileri gerçekten görülmeye değer.

Saat konusuda ucuz uçak bileti almak için önemli bir etken. Özellikle sabah erken saatlerde yapacağız aratmalar size daha uygun fiyatlar olarak geri dönecektir. Ayrıca uçuşlarınızı da sabah uçacak şekilde ayarlarsanız fiyatların daha da uygun bir hal aldığını göreceksiniz. Kısacası biletlerinizi sabah erken saatlerde ve erken uçuşlara alın.

Biletleri gidiş dönüş değil tek yön olarak alın. Dönüş tarihiniz belli olsa dahi geri dönüşünüzü de ayrı bir bilet olarak tek yön alın.

Sosyal medya kanallarını takip edin ve indirimli tarifeleri takip edin. Ayrıca salı günleri yapacağınız aramalar ve satın alma işlemleri iç hatlar için oldukça uygun. Yapılan araştırmalara göre en uygun biletler salı ve çarşamba günlerine veriliyor.

Mil programlarını da kullanarak bir sonraki uçuşlarınız için mil biriktirip ucuza seyahat edebilirsiniz. Bir başka yol ise farklı arama motorlarını kullanarak en iyi fiyatı yakalamak. Burda ki bir başka düşünce ise size değişik gelecektir en son bilet alma konusunda aynı linke mobil olarak ulaşın. Fiyat değişkenlik gösterecektir. Kısacası bilgisayardan sunulan fiyat ile mobilden sunulan fiyat farklı olabiliyor.

SON YAZILANLAR

recentposts

RASTGELE

randomposts

FEEDBURNER