5 Aralık 2016 Pazartesi

Gezerek Nasıl Para Kazanılır?

seyahat para kazanmak
Gelen sorulara karşılık olarak, Gezerek Para Kazanmak konusunu ele aldık. Gezerek Para Kazanmak mümkün mü? Gezerek nasıl para kazanılır? Tüm soruların cevabı bu listemizde!

Gezerek para kazanmak istiyorsanız bunun için bir çok yol mevcut. Sırasıyla gidelim. İlk olarak youtube üzerinden para kazanmak. Gezdiğiniz yerleri çekerek youtube üzerinden paylaşabilir, izlendikçe veya tıklandıkça para kazabilirsiniz.

Tabi her yüklenen video deli gibide izlenmiyor. Bu yüzden videolarınızı eğlenceli bir hale getirmeniz gerekecektir. Pozitif ve komik olabilir yada daha detaylı anlatımlara yer verebilirsiniz, karar sizin.

Bir başka yol ise blog üzerinden para kazanmak. Gezdiğiniz yerleri metinlere dökün, fotoğraf ve videolarla destekleyin. Yazılarınız okundukça, sayfanızda yer verdiğiniz reklamlara tıklandıkça para kazanabilirsiniz. Bunun için blogger.com adresinden bir blog açarak işe başlayabilirsiniz. Bir kaç özgün makale girdikten sonra google adsense programına başvurabilir, para kazanmaya başlayabilirsiniz. Fazlasını istiyorum diyorsanız youtube üzerinden videolarını ekleyip bloğunuzda da videolarınıza yer verebilirsiniz.

Son olarak sponsor alabilirsiniz, seyahat acentelerinden, doğa ve kamp outdoorlarından vb markalardan sponsorluk alabilir, bloğunuzda veya sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yapabilir seyahatiniz için bütçe oluşturabilirsiniz.

SON YAZILANLAR

recentposts

RASTGELE

randomposts

FEEDBURNER